Wall Plug

fibaro wall plug

Najbardziej wysublimowane urządzenie

FIBARO Wall Plug jest najbardziej wysublimowanym, zdalnie sterowanym, inteligentnym włącznikiem sprzętów elektrycznych z funkcją pomiaru zużywanej energii.
To niezwykle funkcjonalne urządzenie w formie przejściówki podłączanej bezpośrednio do dowolnego gniazda zasilającego znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcemy w wygodny i bezobsługowy sposób zdalnie zarządzać urządzeniami elektrycznymi.

Niewiarygodnie kompaktowy i piękny

FIBARO Wall Plug to najmniejsze i najładniejsze urządzenie tego typu dostępne na rynku. Jego nowoczesny design idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Pokochasz jego idealnie gładką obudowę i piękny kryształowy pierścień LED.

plug fibaro

Ultra plug and play

Moduł FIBARO nie wymaga montażu, posiadania jakichkolwiek narzędzi ani wiedzy o elektryce. Wystarczy wyjąć go z pudełka, włożyć do gniazdka elektrycznego i wpiąć do niego dowolne urządzenie elektryczne. Przejrzysty i czytelny interfejs systemu FIBARO pozwala na intuicyjne dodanie dowolnych modułów systemu inteligentnej automatyki budynkowej.

interfejs fibaro wall plug

Zaprojektowany z myślą o najmniejszym szczególe

Każdy element został dopasowany z mistrzowską precyzją i przetestowany w ekstremalnych warunkach.
FIBARO Wall Plug to produkt stworzony z myślą o Tobie. Mimo setek przeciwności technicznych, zaprojektowany i produkowany bez
kompromisów. To nie jest zwykła zdalnie sterowana wtyczka. To prawdziwe arcydzieło inżynierii.
Weź go do ręki i poczuj jaką miłością obdarzyli go nasi inżynierowie.

Monitoruj bieżące zużycie energii

Sprawdź aktualny poziom zużycia energii w całym domu lub w poszczególnych pomieszczeniach. Znajdź ciche pożeracze energii (stand-by)
i zdecyduj jak mają działać.

zużycie wall plug

Sprawdź historię zużycia energii

Dokładny i przejrzysty wykres historii zużycia prądu przez poszczególne urządzenia da Tobie pełną kontrolę oraz umożliwi efektywne zarządzanie zużyciem czyli również kosztami energii elektrycznej.

wykres zużycia wall plug

Łatwo porównuj różne urządzenia

Pobór energii poszczególnych urządzeń podłączonych do systemu w ujęciu procentowym intuicyjnie prezentują wykresy kołowe.

wall plug wykres

Oszczędzaj pieniądze w każdym pomieszczeniu

We współpracy z Home Center 2 możesz stworzyć listę 5 urządzeń lub pomieszczeń, w których zużywa się najwięcej
energii w Twoim domu. Zweryfikuj klasę energetyczną sprzętów elektrycznych.

wall plug porównanie

 

Bezpieczeństwo Dzieci

Urządzenie zostało wyposażone w specjalną, wbudowaną wewnątrz zaślepkę, która pozwala na kontakt złączy przewodzących prąd tylko dla wtyku urządzenia elektrycznego. Jest to szczególne przydatne przy ochronie naszych najmniejszych pociech, których ciekawość świata i pomysłowość są nieograniczone.

Raportowanie o usterce

FIBARO Wall Plug to najbezpieczniejsze urządzenie na świecie, ponieważ nie dopuści do włączenia sprzętu uszkodzonego, w którym np. jest zwarcie, chroniącym tym samym całą sieć przed przepięciem. Wall Plug, z pomocą Home Center 2, raportuje również gdy podłączone do niego urządzenie wadliwie działa..

Zepsuta lodówka?

Już nie musisz się martwić! FIBARO Wall Plug we współpracy z Home Center 2 automatycznie wyłączy urządzenie informując Ciebie natychmiast o tym zdarzeniu. W ten sposób nie będziesz zdziwiony po powrocie do domu.

Kontrolowany pobór mocy

FIBARO Wall Plug jest jedynym w swoim rodzaju, miniaturowym urządzeniem dostępnym na świecie, pozwalającym na rzeczywistą kontrolę ilości pobieranej energii elektrycznej. Kryształowy pierścień LED informuje domowników kolorowym światłem o aktualnym obciążeniu podłączonego urządzenia elektrycznego. Wbudowany czujnik temperatury, po przekroczeniu 55°C, zaalarmuje migającym czerwonym światłem. Alarm uruchomiony zostanie także po przekroczeniu maksymalnego dopuszczalnego obciążenia wynoszącego 2,5 kW.

wat wall plug

Wbudowany tester zasięgu

FIBARO Wall Plug posiada unikalną funkcję testowania zasięgu sieci inteligentnego systemu. Niezwykle prosty, ultra szybki proces, pokaże aktualny status połączenia. Uruchom sekwencję poprzez kilkusekundowe wciśnięcie przycisku na obudowie. Fioletowe światło pierścienia LED oznacza, że urządzenie przeszło w stan testowania. Po kilku sekundach odczytaj aktualny stan komunikacji z siecią Z-Wave po wyświetlonym kolorze.

tester zasiegu wall plug

Opiekunka do dzieci

Jasne i zrozumiałe zasady są niesłychanie istotne w wychowywaniu dzieci.
FIBARO nawet w tym zakresie może Tobie pomóc. Podłącz do Wall Plug'a komputer bądź TV w pokoju dzieci i zdalnie
decyduj kiedy Twoje pociechy mogą korzystać z podłączonych urządzeń. Możesz ustalić stałe, jasne, dzienne harmonogramy
dostępności TV lub komputera dla Twoich dzieci bądź doraźnie kontrolować ich działanie.

Zabezpieczenie przed wyrwaniem

Czy pamiętasz ile razy musiałeś tracić czas na naprawianie wyrwanych gniazdek? Z FIBARO możesz pozbyć się tej irytującej czynności na zawsze. Każdy Wall Plug wyposażony został w specjalną naklejkę bezpieczeństwa zapobiegającą przed wyrwaniem.

Zastąpi nawet lampkę nocną

Doskonały, krystaliczny pierścień LED, który po podłączeniu do kontaktu świeci delikatnym jasnoniebieskim
światłem doskonale sprawdzi się również w roli nocnej lampki.
To ultra delikatne oświetlenie możesz włączyć na stałę, bądź załączyć poprzez przyciśnięcie przycisku na obudowie.