The Heat Controller

inteligentna głowica

 

SPEKTAKULARNE MOŻLIWOŚCI

 

FIBARO decentralizuje proces ogrzewania! Zamiast pojedynczego urządzenia sterującego, oferuje inteligentne, współpracujące ze sobą głowice, które możesz zainstalować przy dowolnej liczbie grzejników. Żadne inne sterowniki nie oferują takiego poziomu komfortu cieplnego i takich możliwości.

PERFEKCJA W KAŻDYM DETALU

Najbardziej zaawansowane technologie i perfekcyjne wykonanie tworzą unikalną całość

perfekcja

INNOWACYJNE ZARZĄDZANIE PRZEZ KOLORY

LEDowy pierścień świetlny, gdy tylko zbliżysz do niego rękę, przyjmuje barwę zgodną z aktualnie nastawioną temperaturą. Dzięki temu błyskawicznie ocenisz sytuację i w niezwykle intuicyjny sposób ustawisz idealną temperaturę.

wybierz kolor temperatury

INDYWIDUALNE HARMONOGRAMY

Korzystaj z harmonogramów dostosowanych do charakteru poszczególnych pomieszczeń. Zapewnij sobie najwyższy komfort poprzez temperaturę idealnie dobraną
do danego pokoju, pory dnia i Twoich przyzwyczajeń.

POKÓJ DZIECKA

Zadbaj, by w tym najważniejszym pokoju w całym domu, warunki były zawsze idealne. Zapewnij swojemu dziecku bezpieczną i stabilną temperaturę w dzień i obniżoną dla zdrowego snu w nocy.

ŁAZIENKA

Zadbaj o doskonały komfort termiczny w czasie kąpieli, podgrzane ręczniki i przyjemnie ciepłą atmosferę. A gdy łazienka jest nieużywana, automatycznie obniż temperaturę.

SYPIALNIA

Stwórz perfekcyjne warunki w sypialni i przekonaj się, ile daje zdrowy sen, gdy temperatura jest odpowiednio obniżona. Wysypiaj się w przyjemnym, delikatnie chłodnym powietrzu, a gdy wstajesz korzystaj z dodatkowego ciepła. Co więcej, pozwoli Ci to zaoszczędzić na rachunkach!

indywidualne temperatury

W HARMONII Z TWOIM RYTMEM

PORANEK

Czas wstawać! Sypialnie są już gotowe, na wyjście spod ciepłej kołdry. Głowice zapewnią Ci optymalny komfort porannej toalety i przygotowań do wyjścia.

CZAS W PRACY I SZKOLE

Gdy Was nie ma, urządzenia utrzymają temperaturę optymalną dla uzyskania maksymalnych oszczędności bez nadmiernego wychładzania mieszkania.

WIECZÓR

Wszyscy w komplecie? System FIBARO ustawi optymalne parametry ogrzewania dla pomieszczeń, uwzględniając ich charakter i ilość przebywających w nich osób.

NOC

Czas na sen. Głowica zadba o lekkie obniżenie temperatury dla zdrowego snu i zredukuje ogrzewanie w nieużywanych pomieszczeniach.

sterowanie temperaturą

USTAW TEMPERATURĘ 

RĘCZNA ZMIANA TEMPERATURY

Możesz regulować temperaturę w tradycyjny sposób. Przekręć gałkę do poziomu, jakiego oczekujesz. Głowica uwzględni charakter i kubaturę pomieszczenia, aby osiągnąć idealną temperaturę, bez jej nadmiernych wahań.

ZDALNA ZMIANA TEMPERATURY

Ciesz się wygodą sterowania ogrzewaniem przez aplikacje mobilne. Kontroluj ogrzewanie z dowolnego miejsca na świecie. Za pomocą głowicy, smartfonu i aplikacji FIBARO możesz regulować temperaturę z dokładnością nawet do 0,5 stopnia Celsjusza.

TEMPERATURA SPRYTNIE ZAPROGRAMOWANA

Z FIBARO możesz w prostu sposób ustawić harmonogramy dopasowane do rytmu życia Twojego domu. Możesz również przerywać ustawienia harmonogramów - ręczna zmiana utrzyma się przez zadany przez Ciebie czas, po czym temperatura wróci do wcześniejszego harmonogramu.

sterowanie zdalne temperaturą

PRECYZYJNY POMIAR TEMPERATURY

Głowica może korzystać z zewnętrznego lub wbudowanego sensora temperatury*. Sam zdecyduj, gdzie dokonywany będzie pomiar. Unikniesz w ten sposób przegrzania lub niedogrzania. Bo właśnie tam, gdzie przebywasz, temperatura ma być idealna.

*FIBARO Temperature Sensor do kupienia w zestawie z głowicą lub osobno

czujnik temperatury

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII I PIENIĘDZY

Zaawansowane algorytmy zastosowane w głowicach termostatycznych FIBARO i harmonogramy ich pracy pozwolą Ci osiągnąć realne oszczędności ciepła. Zaufaj nowym technologiom i zadbaj o środowisko oraz domowy budżet

AUTOMATYCZNA REAKCJA NA OTWARCIE OKNA

Wpuszczaj świeże powietrze, nie marnując ciepła. Głowica wykrywa nagłe spadki temperatury. W takich przypadkach może automatycznie wyłączyć ogrzewanie, dzięki temu wietrzenie jest skuteczne i nie generuje zbędnych kosztów.

 otwarcie okna

OBSŁUŻY 98% GRZEJNIKÓW 

Głowica obsługuje najbardziej popularne typy zaworów grzejnikowych. Dzięki specjalnym adapterom, dołączonym do zestawu, można ją zamontować aż do 98% kaloryferów dostępnych na rynku.

przejściówki

MOBILNIE I INTUICYJNIE 

W systemie FIBARO, poza interfejsem konfiguracyjnym zawierającym zaawansowane parametry, zarządzanie odbywa się poprzez aplikacje mobilne, które oferują prostą i szybką konfiguracje, banalnie łatwą obsługę oraz czytelnie przedstawione, kluczowe dla Ciebie informacje. Kontroluj temperaturę w swoim domu z telefonów i tabletów.

harmonogram temperatury

NATYCHMIASTOWA REAKCJA NA TWOJE POTRZEBY

W przeciwieństwie do innych bezprzewodowych rozwiązań dostępnych na rynku, głowica termostatyczna FIBARO zareaguje natychmiast, gdy zmienisz jej nastawienie - także poprzez aplikację mobilną. Naszym celem jest zapewnienie Tobie najwyższego poziomu komfortu w momencie, gdy tego potrzebujesz.

reakcja na temperaturę

WSPÓŁPRACA DLA LEPSZYCH WYNIKÓW

Zamontuj głowicę na każdym z grzejników w pomieszczeniu i skonfiguruj je z czujnikiem temperatury umiejscowionym w wybranym przez Ciebie punkcie. Grzejniki stworzą w ten sposób prawdziwy ekosystem, który będzie współpracował ze sobą, by dać Ci maksimum komfortu i oszczędności.

kilka grzejników

INNOWACYJNE PODEJŚCIE DO ZASILANIA

Głowice FIBARO posiadają własne akumulatory ładowane przez USB. jedno ładowanie wystarczy na cały sezon grzewczy. W przypadku niskiego poziomu energii urządzenie samo przypomni o naładowaniu akumulatorów.

ładowanie usb

GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

Praca w trybie harmonogramów uwalnia Cię od myślenia o grzejnikach, dając jednocześnie niezrównany komfort cieplny. Ale czasem, na przykład w wyjątkowo mroźny dzień, możesz mieć ochotę dogrzać się, kiedy wrócisz do domu. Możesz więc zdalnie, jeszcze przed powrotem, ustawić wyższą temperaturę. To wszystko przez aplikację FIBARO z dowolnego miejsca na świecie.

steruj ogrzewaniem z dowolnego miejsca na świecie

ŁATWA INSTALACJA

Instalacja FIBARO Radiator Thermostat nie wymaga specjalistycznych narzędzi i trwa mniej niż minutę. Przez podstawową konfigurację przeprowadzi Cię aplikacja mobilna, a zaawansowane opcje dostępne są w panelu konfiguracyjnym systemu FIBARO.

szybka i łatwa instalacja

TRYB WAKACYJNY

Gdy na kilka dni opuszczasz dom, możesz w łatwy sposób włączyć "tryb wakacyjny" i nie martwić się o warunki panujące w Twoim domu oraz koszty z tym związane. Jednym dotknięciem przełączysz ogrzewanie w specjalny tryb przewidziany na urlop i dłuższe wyjazdy. Możesz to zrobić wychodząc z domu lub z dowolnego miejsca.

tryb wakacyjny

AUTOMATYCZNE ODKAMIENIANIE

Głowica FIBARO nie pozwoli na osadzenie się zanieczyszczeń w zaworze, które mogłyby wpłynąć na jakość i wydajność jej pracy. Zastosowana zaawansowana technologia wywołuje cykliczne wejście urządzenia w tryb odkamieniania, który przeciwdziała osadzaniu się kamienia w instalacji. Nie musisz się więc martwić o stan zaworów w swoim domu.

automatyczne odkamienianie

OPIS TECHNICZNY

• Zasilanie: Akumulator litowo-polimerowy 3.7V (niewymienialna)
• Port ładowania: micro-USB
• Napiecie ładowarki (brak w zestawie): 5V DC (±5%)
• Minimalny prad ładowarki (brak w zestawie): 0.5A
• Temperatura pracy: 0–40°C
• Temperatura przechowywania (tryb czuwania): -10–25°C
• Maksymalna temperatura wody: 90°C
• Dokładnosc mierzenia temperatury: 0.5°C (w zakresie 0–40°C)
• Wymiary (srednica x wysokosc): 56 x 74 mm (bez adaptera)
56 x 87 mm (z adapterem)
• Zgodnosc z normami UE: RoHS 2011/65/EU, RED 2014/53/EU
• Protokół radiowy: Z-Wave (czip serii 500)
• Czestotliwosc radiowa: 868 MHz ISM band (dla EU)
• Maksymalna moc transmisji: EIRP do -4dBm