Mieszkanie na Złotnie

W chłodniejsze i mroźne dni komfort mieszkalny wyznaczany jest głównie przez ilość stopni Celsjusza. Niestety manualne ustawianie temperatury nie zawsze zapewnia idealne warunki w domu. Dlatego dla klienta w Złotnie, dla którego ważne było, by temperatura pomieszczeń automatycznie dostosowała się do warunków pogodowych, ale również wypełniała życzenia domowników, zamontowaliśmy inteligentne głowice termostatyczne, które połączone systemem Fibor, współpracują ze sobą, tworząc przyjemne środowisko w całym mieszkaniu.

Głowice The Heat Controller zamontowaliśmy w każdym grzejniku. Zarządzanie nimi jest niezwykle proste i możliwe zarówno zdalnie za pomocą aplikacji, manualnie, ale nawet głosem. Głowice spełniają szereg praktycznych funkcji, od pomiaru temperatury po możliwość zaprogramowania ich zgodnie z właściwym harmonogramem. To zdecydowanie zwiększa komfort, zwłaszcza jeśli grzejnik w łazience zacznie pracować zanim się obudzisz, by podczas porannej toalety, przywitać Cię miłym ciepłem. Każde pomieszczenie można zaprogramować inaczej. Głowice czuwają również, by nie dochodziło do przegrzewania pomieszczeń i przepłacania na niewłaściwym wykorzystaniu energii. Termostaty posiadają akumulator, który wymaga ładowania tylko raz w sezonie, co również przekłada się na mniejsze koszty i efektywniejsze zarządzenie ogrzewaniem.

System, który montowaliśmy, pozwala zaprogramować czas, kiedy domownicy przebywają na urlopie oraz zredukować temperaturę w godzinach nocnych.

Mieszkanie wyposażone jest również w automatyczne rolety, które zarządzane są systemem Fibor. Teraz klient może dowolnie ustawić, o której rolety się otwierają, a o której się zamykają, a dzięki aplikacji mobilnej, zainstalowanej na telefonie, posiada opcję kontroli poziomu zaciemnienia w domu, z każdego miejsca na świecie.