Naprawa Systemu Fibaro w Częstochowie

To kolejna realizacja, którą należało rozpocząć od usprawnienia wykonanej już przez inną ekipę instalacji. Musieliśmy się zmierzyć np. ze zdublowaniem poszczególnych modułów oraz ze scenami, które nie działały prawidłowo. Klient skarżył się na wiele usterek, znacznie obniżających komfort mieszkalny. Działo się to ponieważ system Fibaro zamontowany został z wieloma wadami, np. światło w toalecie włączało się przy wyjściu, ale po kilku sekundach samoczynnie gasło. Z takimi problemami nie mogliśmy klienta zostawić samego.
Dzięki profesjonalnemu podejściu do wszystkich powierzonych nam zadań, odzyskaliśmy dla klienta 10 nadprogramowo założonych modułów i usprawniliśmy działanie wszystkich scen.

Dla klienta ważne było jednak nie tylko usprawnienie już działającego systemu, ale również wzmocnienie systemu bezpieczeństwa. Dlatego kolejnym etapem naszych działań, było zintegrowanie działającej już instalacji Fibaro z systemem alarmowym Satel Integra, na podstawie którego w późniejszym etapie zaprogramowaliśmy sceny z włączeniem i wyłączeniem oświetlania.

Dzięki naszej pracy klient zyskał również wygodne sterowanie bramą garażową. Tutaj system Fibaro dopuszcza wiele opcji, niekoniecznie tylko pilota. Fibaro pozwala zarządzać bramą na podstawie aplikacji mobilnej czy nawet komend głosowych. Bramę można zaprogramować również tak, by sama się otwierała i zamykała o właściwych porach dnia, np. kiedy wyjeżdżamy do pracy bądź kiedy wracamy. To również wygodne rozwiązanie, jeśli z bramy garażowej korzysta więcej osób, a do sterowania dołączone są tylko dwa piloty. Fibaro myśli o wszystkim i dzięki temu sterowanie bramą staje się prostsze i bardzo pragmatyczne.