Monitoring Sadowa Łódź

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi również w profesjonalnym zabezpieczeniu nie tylko posesji prywatnych, ale również większych obiektów zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych.  Jedną z realizacji, którą wykonaliśmy był monitoring bloku mieszkalnego na Sadowej. Mieszkańcy od dłuższego czasy skarżyli się na częste włamania i kradzieże, dlatego podjęto decyzję o zamontowaniu kamer zarówno przed blokiem, jak i na każdej z klatek.

Dzięki odpowiednim kamerom, z dobrą widocznością również w godzinach nocnych, teren jest dobrze patrolowany i obserwowany. Mieszkańcy mogą zweryfikować, kto wchodzi do klatki a nawet, kto ewentualnie obserwuje ich mieszkanie. Kamery zabezpieczają również tylną cześć posesji, dzięki czemu widać, jeśli ktoś próbuje przedostać się od strony balkonów.

Obrotowe kamery mają dobry kąt widoczności i są przystosowane do każdych warunków. Kamera rejestruje dobrej jakości obraz, nawet jeśli na klatce gaśnie światło.

Monitoring był lepszym rozwiązaniem dla mieszkańców niż współpraca z firmą ochroniarską. Instalacja kamer jest tańszym rozwiązaniem i pozwala skutecznie  patrolować posesję 24 godziny na dobę, a takie funkcje, jak możliwość podglądu na żywo czy nagrywanie filmów ułatwiają weryfikowanie poszczególnych zdarzeń. Monitoring ogranicza również wandalizm na klatkach, co również nie bez nauczenia było dla właścicieli mieszkań.