Katowice

Nasza firma cieszy się sporym uznaniem na rynku instalacji modułów inteligentnego domu. Dlatego coraz częściej obszarem naszej działalności jest nie tylko Łódź. Dzięki możliwości zdalnego ustalania wielu szczegółów, możemy realizować zlecenia również w bardziej oddalonych zakątkach Polski. Dlatego podjęliśmy się tej realizacji, gdzie celem było stworzenie profesjonalnego systemu audio czy wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań w zakresie aranżacji wnętrz. Do naszych zadań należało:

-          montaż Magic Mirror, czyli lustra na którym wyświetlają się poszczególne informacje, jak np. godzina, terminarze mieszkańców czy prognoza pogody.  Jest to urządzanie w pełni przez nas zaprojektowane i zaprogramowane. Klient jedynie decyduje, co ma być na nim wyświetlane.  

-          montaż modułów double switch oraz dimmerów do sterowania oświetlaniem w całym domu oraz na zewnątrz.

-          sterowanie muzyką. Pojawił się więc System multiroom, zamontowany w salonie, dwóch łazienkach, sypialni oraz na tarasie. Całość jest zintegrowana z systemem Fibaro i zautomatyzowana. Dzięki temu po wejściu do łazienki muzyka załącza się automatycznie.

To nie koniec naszej współpracy, ponieważ w przyszłości mamy także przygotować ofertę na elektryczną pergolę oraz jej sterowanie także za pomocą systemu Fibaro.