System karniszy i rolet rzymskich koło Arturówka

Z naszą firmą zaprojektujesz nowoczesne i funkcjonalne zaciemnienia w swoim domu.
Pod spodem prezentujemy jedną z naszych realizacji, gdzie do zakresu naszych obowiązków należało:

  • doradztwo odnośnie doboru tkaniny czy montowanych systemów,
  • montaż karniszy elektrycznych,
  • instalowanie rolet rzymskich elektrycznych,
  • oraz montaż żaluzji elektrycznych bambusowych w łazience.

Nasz klient zdecydował się na komfortowe w obsłudze i eleganckie z wyglądu karnisze elektryczne. Do nowoczesnego i luksusowego charakteru kuchni idealnie wkomponowały się białe rolety rzymskie. To wysokiej jakości rolety materiałowe, które są wyszukanym elementem dekoracyjnym. Biały kolor materiału sprawia, że nawet przy opuszczonych roletach pomieszczenie jest odpowiednio naświetlone, ale dostatecznie chronione przed nadmiernym przegrzaniem. Rolety rzymskie układają się w marszczone eleganckie falbany, dzięki czemu stanowią efektowną ozdobę każdego pomieszczenia. Dla uzyskania ciekawego efektu można je opuścić np. tylko do połowy. Rolety rzymskie świetnie komponują się z nowoczesnymi aranżacjami. W odpowiedniej kolorystyce pasują jednak również do bardziej sielskiego czy rustykalnego stylu.

Wysokie na 7,5 metra pomieszczenia stanowią zawsze wielkie wyzwanie dla projektanta. W przypadku braku rolet zewnętrznych trzeba znaleźć takie rozwiązanie, które podkreśli niebanalny styl pomieszczeń, ale i odznaczy się komfortem i funkcjonalnością podczas codziennego użytkowania. Dlatego wybór padł na karnisze elektryczne. Brak ręcznego przesuwania zasłon i możliwość przyciemnienia pomieszczenia za pomocą jednego przycisku czy ruchu, pozwala na szybkie i właściwe reakcje bez większego wysiłku. Przydatna jest tutaj funkcja Touch motion, dzięki której wystarczy jedno szarpnięcie, by wprowadzić zasłonę w  ruch. Dzięki kompatybilności zasłon z systemem Fibaro, sterowanie systemem można w pełni dopasować do własnych potrzeb i oczekiwań.

Nasza firma perfekcyjnie i rzetelnie podeszła do tego zadania, łącznie z montażem giętego karnisza o długości 9 metrów. Mając wiedzę i doświadczenie, możemy zaoferować profesjonalne i optymalne rozwiązania zarówno w wyższych, jak i w węższych pomieszczeniach.

 

Więcej o tej realizacji pod kontem inteligentnego domu możesz przeczytać tutaj: https://fibor.com.pl/realizacje/dom-w-lagiewnikach/


Poniżej zdjęcia z tej realizacji: