Dom na Złotnie

System inteligentnego domu Fibaro sprawdza się również tam, gdzie priorytetem jest ekologia i generowanie jak najniższych rachunków za eksploatację budynku. Dzieje się tak, gdyż łatwy w montażu i bez konieczności prowadzenia kabli w całym budynku system, może pomagać zarządzeniu nie tylko oświetleniem czy bramami wjazdowymi, ale również instalacją solarną czy fotowoltaiczną. Tę zaletę wykorzystali właściciele domu w Złotnie. Działający bezprzewodowo i sterowany zdalnie system Fibaro został tutaj zainstalowany, by zarządzać:

  • alarmem,
  • bramy wjazdowymi
  • i instalacją solarną.

Możliwość podpięcia alarmu pod system inteligentnego domu daje znacznie większe możliwości czuwania nad bezpieczeństwem całej posesji. Zamontowany przez nas system alarmowy posiada m.in. czujki wykrywające ruch oraz jest kompatybilny z oświetleniem, dzięki czemu włamywacza odstraszy nie tylko syrena alarmowa, ale i załączone w pomieszczeniach oświetlenie. Opcja zarządzania alarmem za pomocą aplikacji mobilnej, daje pełną kontrolę nad systemem, również kiedy właściciel przebywa poza domem. Powiadomienia przychodzą za pomocą wiadomości SMS-owych czy mailowych, dzięki czemu właściciel jest od razu powiadomiony o wykrytym ruchu na posesji.

Fibaro pozwala zarządzać nie tylko oświetleniem czy ogrzewaniem, ale również instalacją solarną. Wprowadzone przez nas parametry techniczne, ułatwiają bieżące weryfikowanie pracy kolektorów i dopasowanie jej do potrzeb domowników.