Dom w Tuszynie

Nasza firma od wielu lat oferuje sprawne i pragmatyczne rozwiązania, ułatwiające egzystencję w domu i maksymalnie zwiększające poziom bezpieczeństwa. Dlatego wielu naszych klientów doceniając nasze porady, decyduje się na ponowne korzystanie z naszych usług. Tak było i w tym przypadku. Klient najpierw zlecił nam montaż systemu Fibaro w swoim apartamencie, a potem kilka prac w domku letniskowym poza Łodzią.

W skład instalacji wchodziło:
•    sterowanie wszystkimi światłami w domu i na zewnątrz,
•    sterowanie ogrzewaczami podczerwieni na tarasie,
•    sterowanie klimatyzacją.
Głównym zadaniem systemu Fibaru jest zapewnienie klientowi maksymalnej wygody podczas wykonywania codziennych czynności, związanych z włączeniem światła, uruchomieniem klimatyzacji czy ogrzewaniem tarasu. Dzięki innowacyjnej instalacji, kompatybilnej z aplikacją mobilną, włączenie światła możliwe jest nawet z większej odległości. Nie ma potrzeby wychodzić również na taras, by sprawdzić, czy wszystkie ogrzewacze zostały wyłączone. Podgląd i wyłączenie urządzeń możliwy jest nawet z sypialni.
Dla naszego klienta ważne jest również bezpieczeństwo. Domek letniskowy pozostaje nawet przez dłuższy czas bez nadzoru, dlatego istotny był sprawnie działający monitoring. W tym przypadku zdecydowaliśmy się większą ilość kamer bezprzewodowych. Pozwoliło nam to wyeliminować konieczność prowadzenia kabla na odległości ponad 100 metrów, a jednocześnie zapewnić klientowi bezpieczeństwo na bardzo wysokim poziomie.
Nowoczesne urządzenia pozwalają właścicielom domków kontrolować sytuację nawet z drugiego końca świata. Wystarczy domofon IP, który zainstalowaliśmy właśnie w tym domu, by klient mógł nie tylko z dowolnego miejsca sprawdzić kto dzwoni do furtki, ale nawet odbyć z nim rozmowę. Odstraszy to również złodziei, którzy w ten sposób często sprawdzają, czy ktoś właśnie przebywa w domu. Domofon IP sprawdzi się za każdym razem, pod warunkiem, że telefon, na który przychodzi połączenie, podłączony jest do internetu.