Dom kołu Kutna

Automatyzacja rolet  należy do jednych z najczęściej realizowanych przez naszą firmę projektów. Na dużych przestrzeniach, gdzie rolety fasadowe zapewniają najskuteczniejszą ochronę przed słońcem, ale i dbają o równomierne rozłożenie temperatur, ważne jest znalezienie takiego rozwiązania, by w szybki, ale komfortowy sposób móc rolety zamknąć i otworzyć. Dlatego klient zdecydował się na system Fibaro, dzięki któremu:

  • wszystkie rolety w domu może zamknąć za włączeniem jednego przycisku, co jest przydatne podczas wychodzenia z domu czy wyjazdu na urlop,
  • można wybrać poszczególne sceny, by rolety samoczynnie otwierały się o wybranej przez klienta porze i tak samo się zamykały.

System automatycznie zamykanych rolet zwiększa komfort użytkowania, zwłaszcza jeśli w budynku znajduje się sporo przeszkleń. Brak konieczności ręcznego zarządzania roletami, pozwala zaoszczędzić sporo czasu i mieć pewność, że dom jest odpowiednio chroniony zarówno przed promieniami słonecznymi, jak i spojrzeniami ciekawskich sąsiadów.

Dla klienta ważne było również sterowanie oświetleniem w domu. Tu również zastosowaliśmy system Fibaro, połączony z eleganckimi włącznikami dotykowymi. Możliwość wyłączenia oświetlenia w domu za pomocą mobilnej aplikacji pozwala wyeliminować sytuacje, kiedy dziecko zapomni wyłączyć światło w pokoju dziecięcym czy w łazience. System Fibaro zapewnia więc nie tylko wygodę ale i pozwala oszczędzać na rachunkach za prąd.