Dom w Szadku

Coraz więcej właścicieli prywatnych posesji inwestuje w profesjonalny monitoring, dzięki któremu zwiększa się poziom bezpieczeństwa i komfortu mieszkalnego. W przypadku nieruchomości w Szadku wyposażyliśmy dom w sprawny i funkcjonalny monitoring, wsparty systemem alarmowym Satel.
Następnym etapem naszych prac było zamontowanie domofonu, dzięki któremu możliwe jest zweryfikowanie pojawiających się przed furtką gości, bez konieczności wychodzenia z domu. Domofony oparte na systemie Fibaro, mogą posiadać rozmaite funkcje. W tym przypadku klient zdecydował się na opcję wygodnego otwierania i zamykania bramy czy podgląd na osobę stojącą przed domem. System Fibaro przewiduje różnego rodzaju sytuacje, również takie, kiedy właściciele domu działają w roztargnieniu czy pośpiechu. Dlatego opcja otwierania czy zamykania furtki również w większej odległości za pomocą smartfonu, zdecydowanie jest  bardzo przydatnym rozwiązaniem.

Klient zlecił nam również wykonanie instalacji zdalnego sterowania piecem gazowym. Dzięki wykorzystaniu czujników temperatury, piec załącza się samodzielnie i przechodzi w stan spoczynku, po uzyskaniu właściwego poziomu nagrzania pomieszczeń. Dzięki aplikacji funkcjonującej na tablecie czy smartfonie, piec można uruchomić również zdalnie, np. krótko przed powrotem z urlopu.