Wspaniałe wstawanie

Wykorzystaj nieograniczone możliwości Fibaro, zapewniając sobie komfort i wygodę podczas codziennych porannych czynności.

 

Centrala systemu FIBARO pobiera dane meteorologiczne, za pośrednictwem których dostosowuję szereg kolejno zaplanowanych działań tworząc odpowiednią temperaturę dla Twoich potrzeb i porannych przyzwyczajeń.

 

Temperatura w Twoim domu jest już odpowiednia. Dom budzi nas włączając pierwsze nuty naszego ulubionego radia, stopniowo podnosząc głośność.

 

Delikatnie odsuwają się rolety wpuszczając do naszej sypialni naturalne światło. W porze zimowej system włącza oświetlenie do 30% przystosowując stopniowo nasz wzrok.

 

Oczy mamy otwarte. Dom wyczuwa nasilony ruch w sypialni odpowiednio oświetlając nam drogę do łazienki i kuchni.

 

Wanna napełnia się nam gorącą wodą, a w kuchni uruchamia się ekspres do kawy. Zostają uruchomione wiadomości w TV, nie ma to jak najnowsze informację ze świata.

 

Rolety i okna delikatnie uchylają się, wpuszczając podmuch świeżego powietrza do naszego domu.

 

Wracamy do już wywietrzonej sypialni. Na ekranie naszego telewizora System informuję nas o warunkach atmosferycznych panujących na zewnątrz, dzięki czemu odpowiednio dobieramy ubranie. W tle słyszymy naszą ulubioną muzykę.

 

Pora wyjść do pracy. Dom wyłącza wszystkie urządzenia, uzbraja system alarmowy, opuszcza rolety i zamyka drzwi. Nasz dom jest bezpieczny.