Nowa aplikacja Yubii Home

19-02-2024     Marcin Fibor

Przedstawiamy nową aplikację Yubii Home, stanowiącą połączenie najnowszych trendów w automatyce domowej i najnowocześniejszej technologii do sprawnego i efektywnego zarządzania inteligentnym domem.

Ta nowoczesna aplikacja oferuje intuicyjny i dopracowany do perfekcji interfejs. Z łatwością poruszaj się po konfigurowalnym dashboardzie, który zawiera skróty do pomieszczeń i kategorii urządzeń wraz z informacjami o ich stanie. Posiada również sekcje ulubionych scen i ulubionych urządzeń, aby zapewnić Tobie pełną kontrolę nad otoczeniem, które dostosujesz do Twoich potrzeb. Zaprojektuj aplikację tak, jak lubisz korzystać ze swojego inteligentnego domu.

Aplikacja Yubii Home została zaprojektowana z myślą o użytkownikach systemów smart home oraz instalatorach. Skonfiguruj system dodając urządzenia za pomocą prostego kreatora parowania urządzeń, a następnie przekaż go w ręce użytkownika końcowego.

Yubii Home usprawnia zarządzanie scenariuszami dzięki łatwemu w użyciu kreatorowi, który umożliwia dodawanie, modyfikowanie i dostosowywanie automatyzacji wykonując kilka kliknięć.

Za pomocą dwóch motywów kolorystycznych dopasujesz aplikację do swoich preferencji. Używaj jasnego motywu w ciągu dnia, a ciemnego wieczorem, aby zwiększyć komfort Twoich oczu lub przełączaj je automatycznie.

Aplikacja współpracuje z centralami: Yubii Home Pro, Yubii Home, Home Center 3, Home Center 3 Lite.

Sklep Play (Android): https://play.google.com/store/apps/details?id=com.niceforyou.yubii

Sklep App Strore (iOS): https://apps.apple.com/pl/app/yubii-home/id6477485519


Tagi: aplikacja fibaro, yubii, hc3, hc3l