Fibaro Smart Rangers - KONKURS

24-06-2019     Marcin Fibor

Jeżeli jesteś instalatorem Fibaro skorzystaj z konkursu specjalnie przygotowanego dla Ciebie. Dla osób, które nie posiadają certyfikatu zapraszamy na szkolenie.

Zachęcamy do przystąpienia do programu lojalnościowego przygotowanego przez producenta systemu Fibaro dla instalatorów:

Więcej informacji znajdziesz na specjalnie przygotowanej stronie o konkursie: https://smart-rangers.pl/

Aby wziąć udział w programie oraz walczyć o nagrodę główną należy:

1. Zarejestrować konto na stronie https://id.cloud.fibaro.com/

FAQ – Fibaro ID https://manuals.fibaro.com/faq-id-pl/

2. Odbyć szkolenie techniczne Fibaro w celu uzyskania certyfikatu. Jeśli masz już certyfikat, a nie posiadasz dostępu do Installer App daj znam znać.

Więcej informacji o najbliższych szkoleniach: https://fibor.com.pl/szkolenia.html


,a następnie:
a) pobrać aplikację dla Instalatorów Installer Apphttps://itunes.apple.com/us/app/fibaro-installer-app/id1414461902?mt=8

Informacje ogólne o aplikacji: http://newsroom.fibaro.com/fibaro-instaler-app-ulatwieniem-dla-uzytkownikow-systemu-smart-home/ 


Ważne: aby brać udział w programie lojalnościowym FIBARO SMART RANGERS, należy składać zamówienia na sprzęt za pośrednictwem aplikacji Installer App.

b) Wypełnić formularz (RODO) do pełnej funkcjonalności Installer App:
https://www.fibaro.com/en/installers-tools-access-form

Uwaga: firmy, które odbyły szkolenie u nas Łódź, ul. Złotno 77, a nie posiadają dostępu do Installer App proszone są o kontakt w celu przyznania uprawnień.

Prosimy przesłać do nas dane Fibaro ID osób, które były u nas na szkoleniu,a nie posiadają nadal dostępu do aplikacji Installer App.


Ważne: Prosimy pamiętać, że konto Fibaro ID musi być indywidualne, założone na konkretną osobę, która odbyła szkolenie, a nie na firmę, która zgłaszała na szkolenie. Każde kolejne rozszerzenia uprawnień (Installer App, dostęp do Fibaro Academy, udział w programie Smart-Rangers), muszą być zakładane na dane podane przy rejestracji na Fibaro ID.


Tagi: szkolenie, installer app, konkurs