FIBARO Walli - inteligentne gniazdka od Fibaro

28-01-2019     Marcin Fibor

Wyposażenie domu to nie tylko meble, podłogi czy ozdoby, ale przede wszystkim przedmioty i ich funkcjonowanie, wpływające na komfort eksploatowania własnego mieszkania. Propozycja nowej linii gniazd i włączników Fibaro Walli jest zdecydowanie warta uwagi. Dlaczego?

Innowacja na rynku - poznaj Fibaro Walli

Dotychczas znane nam technologie stosowane przy montażu gniazdek i włączników zdecydowanie ustępują miejsca nowoczesności i funkcjonalności, jakie dają włączniki Fibaro Walli. Inteligentne sterowanie nimi daje ogromny komfort domownikom, ponieważ przede wszystkim można nimi sterować zdalnie, programować na dany okres działania, czy wybrać kolor światła, jakim będą podświetlane. Przyjemna forma i design włączników Fibaro Walli doskonale wpiszą się w wystrój całego domu. System jaki steruje tymi włącznikami jest wysoce rozwinięty technologicznie, dzięki czemu zużycie prądu jest znacznie mniejsze, a urządzenia takie jak telewizor czy komputer, kiedy są włączone, a nikt ich nie używa, przestają zużywać energię elektryczną. Analiza przez system sterujący włącznikami pozwala na zobrazowanie, który sprzęt w domu zużywa najwięcej energii. Ma to zdecydowany wpływ na rachunki za prąd, co użytkownicy z pewnością docenią po pierwszym miesiącu użytkowania.

Wygoda i nowoczesny wygląd

Nowoczesna technologia, która niedawno pojawiła się na polskim rynku, bo dopiero na początku 2019 roku, oferuje bardzo ekologiczne rozwiązanie zużycia prądu, ale przede wszystkim bardzo atrakcyjną cenę za włączniki Fibaro Walli. Dużym atutem tego systemu jest również fakt, że montowany może być na już istniejącej instalacji elektrycznej- nie trzeba wcale wydawać pieniędzy na nową. Włączniki można spokojnie montować na ścianie, z pewnością nie zepsują wystroju opornym wyglądem, a wręcz mogą stanowić ozdobę, dzięki bardzo interesującemu designowi. Jeżeli zależy nam na unowocześnieniu naszego domu, ale również wygodzie na co dzień, włączniki Fibaro Walli są zdecydowanie produktem godnym zainteresowania i sprawdzenia. Inteligentny system przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi nowinek technicznych!


Tagi: inteligentne gniazdka, sterowanie światłem